Beni hatırla|Şifreyi unuttum

Giriş yap: facebook google

Dragon II >Haberler

Haberler

Yeni Yıl Hediyesi

2021/02/10

Geçen yıl bir kaos, maskeler, evde kalma, sosyal mesafeli bir dünya gördü. Tüm bu zor şeylerin üstesinden geldik ve yeni yaşam tarzı yöntemine adapte olduk, öyleyse gelecekte başka hangi sorunları çözemeyiz? Şimdi dünya yavaş yavaş toparlanıyor, aşılarımız var, ekonomi iyileşiyor, sonunda savaşı kesinlikle kazanacağız.


Çoğu tarayıcıda ve facebook'ta flash oynatıcının kaldırılması ve ayrıca ilk başta sunduğumuz pek uygun olmayan yöntemlerle, bazı oyuncular oyuna giriş yapmakta sorun yaşadı. Kötü deneyim için hepinizden özür dilemek istiyoruz. Ve şimdi alternatif tarayıcı Maxthon gibi tüm yöntemlerle, hala herhangi bir sorununuz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.


Çin yeni yılı yaklaşırken size ve ailenize mutlu, sağlıklı ve güvenli bir yeni yıl diliyoruz. Ayrıca oyunda harika hediyeler de gönderdik. Bir süredir oynamadıysanız tekrar hoş geldiniz, insanlar sizi özlüyor. Oyunu oynuyorsanız, keyfini çıkarın ve minnettarlığımızı kabul edin.


-SALAGAME EKİBİ
Önceki Konu:Maxthon
Sonraki Konu:08.12 güncellemeleri
top