Beni hatırla|Şifreyi unuttum

Giriş yap: facebook google

Dragon II >Haberler

Haberler

Beta sürümü geliyor!

2017/10/09

Salagame’den Beklenen Sürpriz, Dusk of Dragons Göründü!
Bir çok ülkede başarı elde etmiş ve Türkiyede oyun sektöründe ilkleri elinde barındıran Salagame, fantastik içerikli yeni web tabanlı oyun projesi olan Dusk of Dragons'un tamamlandığını duyurdu. Oyunun, şirketin daha önce 3 dilde yayınladığı Türkiyede de oyun severler tarafından severek oynanan ve Ejder Yolu olarak bilinen oyunun devamı niteliği taşıdığı belirtilirken, bir çok yeni özellik ve kaliteli ekran görüntüleriyle geliştirildiği söylendi. 2018’in en iyi MMORPG oyunu ünvanına aday oyun Dusk of Dragons, 12 Ekim de yayınlanacak.
Şirketin Avrupa Direktörü, Dusk of Dragons'un yapımında Ejder Yolunun beğenilmesinin büyük payı olduğuna dikkat çekerek, “Web tabanlı oyunlardaki büyük gelişmeyi görerek Dusk of Dragons’un kusursuz olması için büyük bir özveriyle çalıştık. Oyuncuların çok sevecekleri yeni özellikler ve kaliteli grafiklerle, kendilerini bu büyülü atmosferin etkisine kaptırarak,eğlenceli vakit geçirmelerini vaat ediyoruz.” diye ekledi.
Sektörde 3. Yılını yükselen başarı grafiğiyle tamamlayan Salagame, 2018 yılında da yeni projeleriyle hedefine emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.
Önceki Konu:
Sonraki Konu:08.12 güncellemeleri
top