Beni hatırla|Şifreyi unuttum

Giriş yap: facebook google

Dragon II >Rehber

Rehber

Goblin Hazinesi

2017/10/09

Bu etkinliğe girmek için en az 31 level olmak gerekir. Oyun ekranında Goblin Hazinesi düğmesinden oyuncular gün boyu istedikleri zaman etkinliğe girebilirler.

Her gün hazine kazarak TEC malzemeleri, binek ve kostüm geliştirme taşları kazanılabilir. Günlük 15 hazine küreği ile etkinlik başlar. Oyuncular açılan hazine noktalarından birine tıklayarak oyuna başlarlar. Bu hazinelerden yeni hazine küreği kazanabilir veya VIP oyuncular hazine küreği satın alarak günden 15ten fazla hazine kazabilirler. Ardarda rehberlerde gösterilen sırada hazine yerleri kazılarak altın anahtar elde edilir. 3 kazıda rehberlerde gösterilen sırada hazine notkaları çıkmamşı olursa sırayı tamamlamak için, şanslı hazine hakkı kullanılır; böylece mevcut hazine yerlerine ek olarak 2 hazine yeri daha açılır. Doğru sırada 3 hazine kazılıp Altın Aanahtar kazanılamamış bile olsa her kazıdan ufak tefek bir item hediye düşer.
Hazine kazmaktaki amaç rehberlerde gösterilen sırada hazine noktalarını kazarak her 3 kazıda altın anahtar kazanmaktır. Kazanılan altın anahtarlarla sağ tarafta yer alan çekilişe katılınabilir ve buradan kostüm, binek besleme taşı kazanılabilir.

Önceki Konu:Ejder İstilası
Sonraki Konu:
top