Beni hatırla|Şifreyi unuttum

Giriş yap: facebook google

Dragon II >Rehber

Rehber

Birlik Savaşı

2017/10/09

Bey Nöbeti denilen bu savaşa 30. level üzeri ve bir birlik üyesi olan oyuncular katılabilir.
Savaşa girmek için Günlük etkinlik listesine veya birlik arayüzüne gitmek gerekir.

Her gün 20:00'da sunucudaki en yüksek 8 birliğin üyeleri savaşa katılım hakkında posta alırlar. Sunucu açılışı veya birleşiminin ilk gününde birinci sıradaki birlik savunma, diğer 7 birlik saldırı durumunda savaşa katılır. Her gün 20: 39- 21:00 arası Alacakaranlık Şehrinde savaşmaya hak kazanmış birlik üyeleri İç Şehirde savaşı başlatır.
Etkinlik sahnesinde belli bir savaş gücüne sahip oyuncular tüm takım için savaş Buffu aktive ederek hasar bonusu alabilirler.
Birlik üyeleri heykele tıklayarak karşı takım oyuncularıyla savaşabilir ve öldükten sonra 1 dakika içinde dirilerek savaşa devam edebilirler.
Aşamalar, dış→iç→Alacakaranlık Şehri Muhafızı şeklinde ilerler. İç şehir düştüğünde savunma başarısız olmuş sayılır. Saldıranlar Alacakaranlık Muhafızına saldırmaya devam ederek ek puan alabilirler.
En yüksek puanlı birlik, ertesi savaşın savunan birliği, en yüksek puanlı oyuncu Alacakaranlık Beyi olur.
Etkinlikten sonra (21:00) ödüller birlik ara yüzünde Bey Nöbeti penceresinden alınabilir. En yüksek puanlı 10 saldırı oyuncusu, en yüksek puanlı 5 savunma oyuncusu çok miktarda Altın ve Safir alır. En yüksek puanlı 10 saldırı oyuncusu, en yüksek puanlı 5 savunma oyuncusunun birlik üyeleri TEC Zindanda TEC BUFFtan faydalanırlar.
Şehri 2 gün üstüste savunmayı başaran birlik karşısında, saldırı birlikleri kuşatma BUFFu ve hasar artışı kazanırlar. Kuşatma devam ettiği sürece etki oranı da artar.
Sunucu açılışının 2. gününden itibaren birliğini 24 saat içerisinde terk etmiş kişiler savaşa giremezler.

Önceki Konu:Öldürme Sahası
Sonraki Konu:Ödül Avcısı
top